Eğer bir süper kahraman, sen süper kahraman olurdu olması şansı var mı? Süper gücü, uçuş, ölümsüzlüğün hediye wielding ya da görünmez olmak yeteneğine sahip bizim için hayal bazı yetkilerini olmalıdır. Peki farklı bir kadere seçin ve bir süper kötü olma şansı varken? Hangisini olurdu?

Süper kahramanlar ve kötü adamlar bizim çocukluk aracılığıyla bize eşlik etmiştir. Aslında, film endüstrisinin popüler bir trend haline geldi. Neredeyse tüm popüler süper kahraman ve kötü adam karakterleri bir film haline getirilmiştir.

Superheroes and Villains
Resim kredi: BrianRood 

İnanılmaz Superheroes İllüstrasyon ve Artworks

İşte bu süper kahramanlar ve onların hain düşman olduğunuz bazı süper kahramanlar rüya tamamlamak için en ilgi çekici resimler ve sanat eserleri, bazı sunuyoruz.

Batmen 
Batman başlangıçta "Bat-Man" olarak anılacaktır, hâlâ "Batman" gibi zaman denir. Bir kurgusal bir karakter, bu çizgi roman kahramanı DC Comics tarafından yayınlarında gözükecek (sadece Kane resmi kredi alır rağmen) sanatçı Bob Kane ve yazar Bill Finger tarafından birlikte oluşturuldu.

Batmen

Capcom Superheroes 
Capcom , video oyunları konusunda lider bir uluslararası geliştirici ve yayıncı Mega Man, Street Fighter, Resident Evil gibi birçok süper kahraman karakteri yarattı, Onimusha ve Devil May Cry gibi

Capcom Superheroes

DC Universe Kadınları Süper Heroines 
DC Universe (DCU) DC Comics tarafından yayımlanan çizgi roman öykülerinin çoğunu mevcut paylaşılan alemdir.Bu kahramanlar Wonder Woman, Catwoman ve Batwoman vb içerir

Dc Women

DC Universe 
DC Universe (DCU) DC Comics tarafından yayımlanan çizgi roman öykülerinin çoğunu mevcut paylaşılan alemdir.Superman, Batman ve Wonder Woman gibi kurgusal karakterler bu evrenden ünlü süper kahramanlar vardır.

Dc Universe

Lara Croft Cyberforce 
Lara Croft İngiliz kurgusal bir karakter ve Eidos Interactive, Tomb Raider video oyun serisinin kahramanı.Cyberforce diğer taraftan 1992 yılında sanatçı Marc Silvestri ve yazar Eric Silvestri tarafından oluşturulan bir Image Comics süper kahraman takımıdır.

Lara Croft and Cyberforce

Superheroes Legion 
Super-Heroes Legion DC Comics Universe 30. ve 31. yüzyılda bir kurgusal süper kahraman takımıdır. Ekip ilk Macera Comics # 247 (Nisan 1958) görünür, ve Otto Binder ve Al Plastino tarafından oluşturuldu.

Legion of Superheroes

Legion Superheroes 
Bu Superheroes Legion of harika bir örneğidir.

Legion Superheroes

Superheroes Üçlemesi'nin Legion 
Bu Superheroes üçlemesinin Legion gelen bazı karakterler vardır.

Legion Trilogy

Filmlerde Superheroes 
Filmleri ünlü süper kahramanlarından bazıları Blade .

Superheroes at the Movie

Marvel Superheroes 
Marvel karakterlerinin arasında sayar gibi Spider-Man, Wolverine, Iron Man, X-Men, Captain America, Fantastic Four, Hulk, Thor, Daredevil, Punisher, Ghost Rider, Deadpool, Blade gibi iyi bilinen özellikleri Silver Surfer, Nick Fury, ve diğerleri. Marvel'ın kurgusal karakterlerin çoğu, New York gibi gerçek yaşam şehirlerde belirlenen yerel ile Marvel Universe olarak bilinen tek bir gerçek faaliyet göstermektedir.

Marvel Superheroes

Marvel Bayanlar Süper kahramanlar 
Favori Marvel süper kahramanlarından toplandı.

Marvel Womens

Yeni Savunucuları 
Defans için retitled edildi Yeni Savunucuları "dört büyük" (Doktor Strange, Silver Surfer, Hulk ve Namor) takımı terk etmek zorunda kaldı zaman.

New Defenders

Justice League vs Avengers 
Adalet Ligi Superheroes Avengers ile kafa kafaya gidiyor. Sen hangi tarafı vardır?

Justice League vs Avengers

Sanlahi Evren 
Bu Sanlahi Evren gelen süper kahramanları yeni bir grup vardır.

Sanlahi Universe

Spidey ve Arkadaşları 
Burada onun Marvel arkadaşlarıyla Spiderman var.

Spidey and Friends

Teen Titans 
Teen Titans da New Teen Titans, Yeni Titans veya Titans olarak bilinen, bir DC Comics'in süper kahraman takımıdır. Grubun adından da anlaşılacağı gibi, kendi üyeleri genellikle genç süper kahramanlardan oluşmaktadır.

Teen Titans

Watchmen 
Watchmen Moore şirketi Charlton Comics elde ettiği süper kahraman karakterlerine sahip DC sunulan bir hikaye önerisi kaynaklanmıştır.

Watchmen

Fantastic Four 
Fantastic Four Marvel Comics tarafından yayımlanan çizgi romana görünen hayali bir süper kahraman takımıdır.Grup Kasım 1961 yılında Fantastic Four # 1 olarak sunulduktan ve ortamda yeni bir doğallık açmak için yardımcı oldu.

Fantastic Four

Hulks Yıkılışı 
Hulk üyesidir Savunucuları Marvel Comics'in süper kahraman gruplarının bir dizi için bir isimdir.

Fall of the Hulks

Hellboy ve Gang 
Hellboy yazar ve sanatçı Mike Mignola tarafından yaratılan çizgi roman karakteridir.

Hellboy and gang

Marvel Team Up 
Marvel Team-Up Marvel Comics tarafından yayımlanan bazı Amerikan çizgi roman serisinin adıdır. Serisi bir hikaye iki veya daha fazla Marvel karakterleri özellikli.

Marvel Teamup

Marvel için bir küçük aşk 
Bu Marvel süper kahramanları için sevgi gösteren harika bir örneğidir.

Marvel

Evrenin Efendisi 
Masters of the Universe (yaygın MOTU kısaltılmış; kurşun kahraman sonra, bazen gayri He-Man olarak anılır) Mattel tarafından oluşturulmuş bir medya franchising olduğunu.

Master of the Universe

Yenilmez ve Arkadaşları 
Invincible (Mark Grayson) kurgusal bir karakter ve bir Image Comics süper kahraman olduğunu. Bu ona ve aynı ligde diğer süper kahramanlardan bir örneğidir.

Invincible

Adalet lig 
Justice League of America veya JLA Justice League olarak adlandırılan, aynı zamanda, DC Comics tarafından yayımlanan çizgi romana görünen hayali bir süper kahraman takımıdır. İlk ortaya çıkan bazı üyeleri Superman, Batman, Wonder Woman ve Flash vb içerir

Justice League

Örümcek Adam ve Fantastic Four 
Bu Fantastic Four ile Örümcek Adam büyük bir örneğidir.

Spiderman and Fantastic 4

Ultimate Avengers 
Ultimate Comics: Avengers yeni "Ultimate Comics" baskısında Ultimate Evrenin yeniden başlatma parçası olarak 2009 yılının Ağustos ayında başladı Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi roman olduğunu.

Ultimate Avengers

X-men 2 
Bu sayede X-men üyeleri içeren başka büyük örneğidir.

X-men 2

X-men First Class 
X-Men: First Class X-Men sahip Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi roman serisi.

X-men First Class

X-Men Legends 
Bu X-Men Legends aksiyon rol yapma oyunu bir duvar kağıdı. Görünen bazı üyelerinin Magneto ve olanmutantlar Kardeşliği .

X-men Legends

X-Men 
X-Men Marvel Comics Evrende bir süper kahraman takımıdır. Onlar yazar Stan Lee ve sanatçı Jack Kirby tarafından yaratılan ve ilk X-Men # 1 (Eylül 1963) ortaya çıktı. Profesör Xavier onların "X-Gen" nedeniyle özel yetkileri var çünkü onlara "X-Men" olarak nitelendirdiği, Cyclops, Iceman, Angel, Beast ve Jean Grey işe. Bir genin normal bir insan olmadığı gibi, mutantlar yeteneklerini verir.

Xmen

X-men Avengers 
Uncanny X-Men sadece ilk X-Men olarak yayınlanan, X-Men için amiral gemisi Marvel Comics kitap serisidir.Resmi canon olmak, o mutant süper kahramanlardan adını taşıyan grubun maceralarını sahiptir.

X-men Avengers

X-Men All Stars 
Tüm X-men Yıldızların parlak resimde.

Xmen

Yeşil Fenerler 
Green Lantern, DC Comics tarafından yayımlanan çizgi roman görünen birçok kurgusal karakterler ve süper kahramanlardan adıdır.

Green Lanterns

The Outsiders 
The Outsiders kurgusal karakterler ve bir DC Comics süper kahraman takımıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, takım iddia, yani ana akım süper kahraman topluluk, Justice League of normlarına uymaz süper kahramanlardan oluşuyor.

Outsiders

Yeni Mutantlar 
Yeni Mutantlar teenage mutant bir ada grubu süper kahraman-in-eğitim içeren üç serisi vardır. Şimdi dağılmış iki olan üç dizi, Marvel Comics tarafından yayımlanan popüler X-Men serisinin spin-off vardır.

The New Mutants

Amerika Adalet Derneği 
Adalet Amerika Derneği , ya da JSA, bir DC Comics'in süper kahraman grubu, ve çizgi roman tarihinin süper kahramanlardan ilk takımdır. Editör Sheldon Mayer ve yazar Gardner Fox tarafından tasarlanan, JSA ilk All Star Comics # 3 (Kış 1940) ortaya çıktı.

Justice Society of America

Thor 
Thor Marvel Comics tarafından yayımlanan yayınlarda görünen hayali bir süper kahraman olduğunu.

Thor

70 Superheroes 
70'lerin Superheroes. Ben o zaman doğmamış olarak kendi özel yeteneklerini bilmiyorum.

70's Superheroes

Değil Olağan Superheroes

Bu karakterler bize aşina olmalı ve onlar kesinlikle süper kahramanlardan kategoriler halinde ekleyerek değer.

Ancients Warcraft III-Savunma 
Ancients Savunma (DotA) gerçek zamanlı strateji video oyunu için özel bir senaryo olduğunu Reign of Chaos: Warcraft III ve genişleme, Warcraft III: The Frozen Throne.

Dota

Yüksek Adventures 
Yüksek Adventures ve yaptıkları kahramanlar Conan gibi biraz görünüyor.

High Adventures

Rift 
Çöküntüler 1990 yılında Kevin Siembieda tarafından oluşturulan ve o zamandan beri Palladium Books tarafından sürekli yayınlanmıştır çok türe rol yapma oyunudur.

R.I.F.T

Soul Calibur 
Soulcalibur (ソウルキャリバーSōruKyaribā) bir savaş oyunu Namco tarafından geliştirilen ve üretilen olduğunu.

Soul Calibur

Street Fighter 
Street Fighter SF yaygın olarak kısaltılan (ストリートファイターSutorīto Faitā), bir Japon dövüş oyunu olduğu birbirlerine karşı dünyanın her yerinden oyuncular çukur rekabetçi savaşçıları, kendi özel hareketler, her biri.Capcom Ağustos 1987 de serinin ilk oyunu piyasaya sürdü.

Street Fighters

Street Fighter 2 
Street Fighter gelen popüler kahramanların başka güzel örnek aşağıda gösterilmiştir.

Street Fighter 2

Transformers 
Transformers popüler bir Hasbro oyuncak dizisi ve onun spin-off, yabancı robotlar vardır. Rağmen, sürece serin olduğu gibi, süper kahraman umurunda değil tipik tür.

Transformers

Mortal Kombat 
Mortal Kombat 1992 yılında Ed Boon ve John Tobias tarafından oluşturulan dövüş oyunları satan bir dizi.

Mortal Kombat

SÜPER KAHRAMANLAR

 

 

 

 logo1

Çizgi roman dünyasına sayısız süper kahraman kazandıran Marvel’ın çocuklar ve çocuk kalanlar için hazırladığı internet sayfasında yeralan “Kendi Süper Kahramanını Kendin Yarat” uygulamasını sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle uygulamanın ana sayfasına gitmek için burayı tıklayınız. Karşınıza aşağıdaki ekran çıkacaktır.

001

Bu ekrandaki BEGIN (BAŞLA) yazısına tıklayınız ve karşınıza çıkan 3 ayrı vücut alternatifinden birisini seçiniz.

select_base

Ben bu aşamada en soldaki atletik yapılı olan alternatifi seçtim ve yeni sayfa açıldı. Bu sayfada artık kendi kahramanımızı yaratacağımız panele ulaşıyoruz. Aşağıdaki resimde bu panelin çeşitli yerlerini numaralandırdım, bu sayede anlatacağım yerin neresi olduğunu daha rahat bulacağınızı tahmin ediyorum. Öncelikle Marvel Kids’e üye olmasanız da bu bölümü kullanabilirsiniz. Üyelik ve üye giriş işlemleri 5 numara ile gösterilmiştir. Üye olmanız durumunda yapacağınız resmi arkadaşınıza yollama, kaydetme, bilgisayarınıza indirme ve çıktısını alma (6 numaralı bölüm) gibi imkanlara kavuşuyorsunuz. Artık kahramanımızı yaratmaya başlayalım. 1 numaralı bölümden kahramanımızın vücudunun çeşitli bölgelerini ayrı ayrı seçerek mevcut Marvel kahramanlarından istediklerimizin özelliklerini seçiyoruz. Benim seçtiğim vücut tipi sebebiyle benim 5 ayrı Marvel kahramanından yararlanma şansım oldu (Iron Man, Spiderman, Captain America, Wolverine ve Thor). Kahramanımızın görünüşünü tamamladıktan sonra 4 numarada yeralan fırçayı seçip, 2 numaralı alandan seçtiğimiz renkler ile kahramanımızı renklendiriyoruz. Gerekli durumlarda 3 numara ile gösterilmiş silgiden de yararlanabilirsiniz.

design01
(resmi büyütmek için mouse sağ tıklama ile resmi başka sayfada açabilirsiniz)

Açıkçası ben kahramanımı oluştururken çok eğlendim ve aşağıdaki süper kahramanı yarattım. Uygulama ile ilgili genel bir fikir verebilmek için tüm kahramanlardan bir parça kullandım. Bakalım sizin kahramanınız nasıl olacak?

YORUMLARINIZ

Yorum bulunamadı.

Yeni yorum